KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16873211
nr 1687 3211
Bo Beskow
(1906-1989), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -39, "i Rönnbergsallén". Olja på pannå, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 60x71 cm
Kondition: ramskador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 mars 2025
kl 18:46:50
17/3 15:17:59
Bo Beskow
Läs mer om Bo Beskow